Monitoring i GPS

Zajmiemy się każdym zadaniem z najwyższą starannością!

Profesjonalny nadzór nad Twoją flotą.

MONITORING GPS

Konver rozwinął skrzydła zwłaszcza w sekcji monitoringu i lokalizacji GPS. Ciągle rozwijany i udoskonalany gps pozwolił nam na wejście z ofertą lokalizatorów GPS na wyższy poziom obsługi klienta. Szeroka oferta urządzeń pozwoli na wybranie odpowiedniego modelu zarówno dla osób indywidualnych, poszukujących lokalizatorów personalnych lub dla zwierząt, jak też dla właścicieli flot samochodowych. Zabezpieczony certyfikatem SSL serwer, DataCenter w Polsce gwarantuje bezpieczeństwo danych oraz stabilność użytkowania. Sama platforma śledzenia jest w pełni w polskiej wersji językowej, a jej obsługa jest prosta i intuicyjna. Dostarczane przez firmę Konver lokalizatory są urządzeniami najwyższej jakości, a ich działanie testowane jest przez nas osobiście – specjaliści z zaangażowaniem poznają każdy model, aby móc świadczyć jak najlepszą pomoc naszym klientom.

Dzierżawa

Urządzenie

20 zł
opłata miesięczna

Platforma + Transmisja

30 zł
miesięcznie

Podane ceny są cenami brutto.

Dla bezpieczeństwa Twojego biznesu.

Dla bezpieczeństwa Twojego biznesu.

Systemy Monitoringu to rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w twoim domu, przedsiębiorstwie lub przestrzeni publicznej. Celem działania urządzeń dozorowych, które instalujemy i serwisujemy jest ochrona mienia przed kradzieżą i dewastacją, dozór pracy pracowników, kontrolowanie procesów produkcyjnych w firmie. Dzięki naszym rozwiązaniom możemy podnieść wydajność funkcjonowania twojej firmy zwiększyć bezpieczeństwo przedsiębiorstwa, działać prewencyjnie i motywacyjnie na twoich pracowników.

Urządzenia, które instalujemy uwzględniającą specyfikę potrzeb klienta. Projektujemy systemy dobrane do indywidualnych wymagań i możliwości inwestycyjnych klienta.

Wycena indywidualna po wywiadzie technicznym.

Wycena składa się z dwóch elementów:
Urządzenia + materiały instalacyjne
Materiały montażowe + koszty pracy